• חדש
WYBFZTT-188 7 יחידות/הגדרת מניקור מקצועי סט מפלדת נירוסטה קוצץ ציפורניים ערכת אמנות ציפורניים עם כלי איפור יופי מארז נסיעות

WYBFZTT-188 7 יחידות/הגדרת מניקור מקצועי סט מפלדת נירוסטה קוצץ ציפורניים ערכת אמנות ציפורניים עם כלי איפור יופי מארז נסיעות

דירוגי לקוחות:
ILS 37.80

זמינות
זמין להזמנה

מערך מניקור מקצועי מכיל כלי ציפורניים וציפורניים רב -תכליתיים כדי לענות על צרכיך, כולל טיפול ביד, טיפול בפנים, טיפול ברגליים, מברשת ניקוי כלים. סט אמנות ציפורניים זה מגיע עם מארז עור סינטטי נייד שניתן לפתוח בקלות בלחיצת כפתור. אתה יכול להכניס את כלי ערכת האביזרים לציפורניים בשקית האופנה, בכיס או בכיס המכנסיים שלך, קל משקל ונוח. קוצץ הציפורניים עשוי מפלדת אל חלד כבדה וקלים לניקוי. לאחר עיבוד מיוחד, הקשיות גבוהה במיוחד. קשת להב גוזל הציפורניים תואמת בצורה מושלמת את קשת הציפורן. מערך מניקור מקצועי מכיל כלי ציפורניים וציפורניים רב -תכליתיים כדי לענות על צרכיך, כולל טיפול ביד, טיפול בפנים, טיפול ברגליים, מברשת ניקוי כלים. סט אמנות ציפורניים זה מגיע עם מארז עור סינטטי נייד שניתן לפתוח בקלות בלחיצת כפתור. אתה יכול להכניס את כלי ערכת האביזרים לציפורניים בשקית האופנה, בכיס או בכיס המכנסיים שלך, קל משקל ונוח. קוצץ הציפורניים עשוי מפלדת אל חלד כבדה וקלים לניקוי. לאחר עיבוד מיוחד, הקשיות גבוהה במיוחד. קשת להב גוזל הציפורניים תואמת בצורה מושלמת את קשת הציפורן. סט מניקור מקצועי מכיל כלי ציפורניים וצעוד רב -תכליתיים כדי לענות על צרכיך, כולל טיפול ביד, טיפול בפנים, טיפול ברגליים, מברשת ניקוי כלים. סט אמנות ציפורניים זה מגיע עם מארז עור סינטטי נייד שניתן לפתוח בקלות בלחיצת כפתור . הקשת של להב גוזז הציפורניים תואמת בצורה מושלמת את קשת הציפורן. מפרט : סוג פריט : סט & kitquantity : 7 pcs/setmaterial : מפלגת נירוסטה כלולה : 1* קוצץ ציפורניים יש לך שאלות לגבי המוצר, אנא צור איתי קשר, אנו נלך צור איתך קשר תוך 24 שעות ותן לך תשובה משביעת רצון. המוצר תואם את העיצוב המדעי של גוף האדם, הגודל מתאים והמגע מאוד נוח. ניתן לחתוך בקלות ציפורניים כדי למנוע פיצוח.

אודות המוצר

Item Type:
Set & Kit
Quantity:
7pcs/set
Material:
Stainless steel
Package Included:
1* nail clippers:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
The product conforms to the scientific design of the human body, the size is suitable, and the touch is very comfortable. Nails can be easily cut to prevent cracking. :

בחירת לקוחות

מידע חדשותי

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי אחד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר ללקוחותינו. תהנה מהקניות המקוונות שלך לשלב הבא!