• חדש
בוכנה כדור, בוכנת קפיץ, 20 יחידות בורג קפיץ בורג מקצועי עמיד נירוסטה עמיד חוט משושה בוכנת קפיץ, ברגי כובע וברגיות משושה)

בוכנה כדור, בוכנת קפיץ, 20 יחידות בורג קפיץ בורג מקצועי עמיד נירוסטה עמיד חוט משושה בוכנת קפיץ, ברגי כובע וברגיות משושה)

דירוגי לקוחות:
ILS 18.90

זמינות
זמין להזמנה

מערך בורג הבוכנה הקסגוני המשבה M4 זה עשוי מחומר נירוסטה שיכול לספק כוח ויכול לספק עמידות בפני קורוזיה טובה במצבים רבים. ערבות שביעות רצון : אנו מטפלים בכל תחושת הלקוחות. אם מוצר זה אינו עומד או עולה על הציפיות שלך, אנא שלח אותו בחזרה לקבלת 100% החזר כספי ללא שאלות. פעולה חלקה של הציוד בעזרת לחץ מתמיד של המעיין לקידום תנועת הכדור. בשימוש נרחב במוצרים כמו ציוד רפואי, ציוד שימון, כלים פנאומטיים. כדורי מיקום נקראים גם בוכני ראש או בוכני אביב. מכשיר עומס (SLD) המורכב מקליפה, קפיץ או צילינדר. 1. עשוי חומר נירוסטה, שיכול לספק כוח ומציע עמידות בפני קורוזיה טובה בנסיבות רבות. כדור מיקום נקרא גם בוכנה ראש הכדור או בוכנת האביב. מכשיר עומס (SLDs) המורכב מקליפה, קפיץ, כדור או צילינדר .3. בשימוש נרחב בציוד רפואי, ציוד שימון, כלים פנאומטיים ומוצרים אחרים. מהנדסים משתמשים בו לעתים קרובות בעובש, מתקן, הרכבה ועבודות אחרות .5. בעזרת לחץ מסוים של האביב לקידום תנועת הכדור, כך שהפעולה החלקה של הציוד. מפרט : תכונות : עשוי חומר נירוסטה, שיכול לספק כוח ומציע עמידות בפני קורוזיה טובה בנסיבות רבות. כדור מיקום נקרא גם בוכנה ראש הכדור או בוכנת האביב. מכשיר עומס (SLDs) המורכב מקליפה, קפיץ, כדור או צילינדר. משמש ברווחה בציוד רפואי כלשהו, ​​ציוד שימון, כלים פנאומטיים ומוצרים אחרים. מנועים משתמשים בו לרוב בעובש, מתקן, הרכבה ועבודה אחרת. עם העזרה של לחץ מסוים של המעיין לקידום תנועת הכדור, כך שהפעולה החלקה של הציוד. מפרט : חומר : פלטיז נירוסטה : M4*6/8/10/12/16/20 (אופציונלי) משקל : בערך .8 G ~ 26 G/0.3 OZ ~ 0.9ozquantity : 20 PCS רשימת חבילות : 20 x בורג בוכנה בוכנה באביב.

אודות המוצר

Features:
Made of stainless steel material, which can provides strength and offers good corrosion resistance in many circumstances.:
Positioning ball is also called ball head plunger or spring plunger. A load device (SLDs) consisting of a shell, spring, ball or cylinder.:
Widely used in some medical equipment, lubrication equipment, pneumatic tools and other products.:
Engineers often use it in mold, fixture, assembly and other work.:
With the help of a certain pressure of the spring to promote the movement of the ball, so that the smooth operation of the equipment.:
Specification:
Material:
stainless steel
Size:
M4*6/8/10/12/16/20(Optional)
Weight:
Approx.8g~26g/0.3oz~0.9oz
Quantity:
20 PCS
Package list:
20 x Spring Ball Plunger Screw:

בחירת לקוחות

מידע חדשותי

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי אחד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר ללקוחותינו. תהנה מהקניות המקוונות שלך לשלב הבא!