• חדש
Baoblaze Beauty Seam Cafe Table הדבקת הדבקת קלטת אריזה ארגונומית ניידת

Baoblaze Beauty Seam Cafe Table הדבקת הדבקת קלטת אריזה ארגונומית ניידת

דירוגי לקוחות:
ILS 0.33

זמינות
זמין להזמנה

כלי הדבר קלטת תפר יופי זה מייפה אריחים, מפרקי קיר ופינות פנימיות. זה נוח ושימוש, וטירונים יכולים גם הם במהירות. השתמש בשחיקה של סיבי ניילון בצפיפות גבוהה וחומרי כתם עמידים. היעילות להדבקה, ישירות, הידוק, טובים יותר מאשר ידנית, והימנעו מלהלבש ידיים. זה מאמץ אלכסוני בצורת מיוחד, חומר כתם, הקלטת. תיאור : - כלי ההדבקה של קלטת תפר יופי זה מייפה אריחים, מפרקי קיר ופינות פנימיות, - זה נוח ושימוש, וגם טירונים יכולים גם הם במהירות. - השתמש בשחיקה של סיבי ניילון ובחומר כתם בעמידה. - יעילות הדבקה, ישירות, הידוק, טובים יותר מאשר ידניים והימנעו מלהלבש ידיים. - זה מאמץ אלכסוני בצורת מיוחד, חומר כתם, הקלטת. ספציפיות : - חומר : + כתם - קוטר הסתגלות : גלילים כלליים - רוחב בנייה : או - התאמת מרווח : זווית פנימית 0 גודל תרשים : 176x141x109 מ"מ/6.93x5.55x4.29 אינץ 'כולל : 1 1 Machine Note ליניארי : 1. אנא אפשר שגיאה מעט עקב מדידה ידנית .2. בגלל המסכים, התמונה עשויה לא לשקף את הפריט בפועל .3 קניות! יש לנו ניסיון רב שנים במכירת סחורה ברשת, אנו מתמקדים במתן מוצר ושירות מיטב ללקוחות.

אודות המוצר

- Material:
+ stain
- Adaptation diameter:
general rolls
- Construction width:
or
- Spacing adjustment:
internal angle 0
Size Chart:
176x141x109mm/6.93x5.55x4.29inch:
Includes:
1 Linear Machine:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to between monitors, the picture may not reflect the actual the item.:
3 shopping!:
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers.:

בחירת לקוחות

מידע חדשותי

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי אחד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר ללקוחותינו. תהנה מהקניות המקוונות שלך לשלב הבא!