• חדש
Cujux LED LED Lig

Cujux LED LED Lig

דירוגי לקוחות:
ILS 1.33

זמינות
זמין להזמנה

עיצוב רזה ומסוגנן, נורת LED זו יכולה להתקין בחדר האמבטיה, בחדר השינה, במיטה וכו '. אור זה נראה טבעי מאוד וגם מתאים מאוד לאיפור. אין בוהק, אין בוהק, התקנה קלה. זה רך ולא זורק, זה יכול להגן על העיניים אפילו עם איפור לטווח הארוך. מנורה זו אינה מסנוורת, והמשטח מואר באופן שווה ועקיף. עיצוב רזה ומסוגנן, נורת LED זו יכולה להתקין בחדר האמבטיה, בחדר השינה, במיטה וכו '. אור זה נראה טבעי מאוד וגם מתאים מאוד לאיפור. אין בוהק, אין בוהק, התקנה קלה. זה רך ולא זורק, זה יכול להגן על העיניים אפילו עם איפור לטווח הארוך. מנורה זו אינה מסנוורת, והמשטח מואר באופן שווה ועקיף. עיצוב רזה ומסוגנן, נורת LED זו יכולה להתקין בחדר האמבטיה, בחדר השינה, במיטה וכו '. האור הזה נראה טבעי מאוד והוא גם מתאים מאוד לאיפור. אין בוהק, ללא בוהק, התקנה קלה. יכול להגן על העיניים אפילו עם איפור ארוך טווח המנורה אינה מסנוורת, והמשטח מואר באופן שווה ועקיף. מפרט : כוח : 3 W32 ס"מ/9 W50 CMLIGHT מקור : SMD LEDMANTE 1*איפור LAMPIF יש לך שאלות לגבי המוצר, אנא צור איתי קשר, אנו ניצור איתך קשר תוך 24 שעות ונתן לך תשובה מספקת .2. עקב מדידה ידנית, הסטייה המותרת של המדידה היא 1-3 ס"מ.

אודות המוצר

Power:
3W32CM/9W50CM
Light Source:
SMD LED
Mounted:
Wall Mounted
Light Color:
Cool White, Warm White
Body Color:
White
Package Include:
1*Makeup Lamp:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
2. Due to manual measurement, the allowable deviation of measurement is 1-3cm. :

בחירת לקוחות

מידע חדשותי

ראה את העסקאות הטובות ביותר מבלי לבזבז זמן בחיפושים. הכל במנוי אחד. אנו עובדים עבורכם ומספקים את האיכות הגבוהה ביותר ללקוחותינו. תהנה מהקניות המקוונות שלך לשלב הבא!